NIE TYLKO LODY DLA OCHŁODY
1 lipca, 2018
FRANCJA ELEGANCJA
5 sierpnia, 2018
Pokaż wszystko

KUPOWANIE BEZOWANIE

KUPOWANIE BEZOWANIE

Ruszyliśmy! Latem wystartowała nasza strona internetowa: cukierniabezowa.pl i teraz bez wychodzenia z domu można nas odwiedzić i zamówić bezowe łakocie z dostawą pod wskazany adres.

Wirtualny świat naszej cukierni jest zaproszeniem do spróbowania tego co u nas najlepsze. Sklep on-line podzieliliśmy na 4 słodkie kategorie: Torty Bezowe, Beziątka, Makaroniki i Inne Pyszne. Nasz flagowy produkt czyli torty bezowe dostępne są w pięciu wielkościach od średniego czyli około 10 porcji, dużego (15 porcji), mega (20 porcji), max (30 porcji) aż po XXL, którego wystarczy dla 40 gości. Beziątka to mniejsze smakołyki bezowe, w naszym sklepie internetowym dostępne są w zestawach 6, 8 lub 12 sztuk. Także makaroniki są możliwe do zakupienia on-line w opcji 7 lub 14 sztuk elegancko zapakowane – idealne na prezent. Zdjęcia słodkości i ich opisy zamieszczone w sklepie on-line wabią i zachęcają do wyboru. Smaki dostępne on-line to nasza prawdziwa bezowa klasyka: pomarańczowo-waniliowo-truskawkowa Królowa, Dacquoise, Malina & Biała Czekolada, Male-Diva, Tort Do Zakochania i wiele innych. Dla prawdziwych fanów naszych musów owocowych jest opcja „dodatkowy mus”, bo przecież mus to prawdziwy MUSt have. Każdy kto zażyczy sobie napisu na tort wystarczy, ze kliknie odpowiedni dodatek.

A kto kupuje w internecie? Okazuje się, że…wszyscy, a statystyki dotyczące zakupów on-line systematycznie rosną. Gdyby ktoś zastanawiał się, jak kupuje się w słodkim sklepie wirtualnym, to podobnie jak w cukierni tradycyjnej, tylko że nie da się przykleić twarzy do szyby witryny cukierniczej ;-), nie stoi się za to w kolejce i można bardzo dokładnie poznać opis wypieku.

A zapach? Po zapach trzeba udać się do prawdziwej cukierni a kiedy tam już dojedziemy, usiąść, zamówić porcję tortu i koniecznie wypić kawę lub herbatę, bo świat cukiernio-kawiarni zachęca do zatrzymania, obserwacji i doświadczania przyjemności. Tego nie da się zrobić w sieci…jeszcze ;-)

P.S. Jeśli ktoś nie ma doświadczenia w zakupach internetowych lub ich po prostu nie lubi może do nas zadzwonić i zamówić przez telefon wybraną pyszność. Łatwo i przyjemnie.