BEZA UP your life – Zima 2018/2019

Poznań Coffee Marathon – X-MAS edition
17 grudnia, 2018
Black is the new Gold
10 stycznia, 2019
Pokaż wszystko

BEZA UP your life – Zima 2018/2019

BEZA UP your life – Zima 2018/2019

Zima w ujęciu kolorystycznym to po prostu biel. Beza także, ale tej zimy zaskoczymy barwami i nie tylko. Ostatnia pora roku jest dostojna i monumentalna, nazywana jest królową, bo także rozpoczyna następny rok. Nasza Beza - królowa ciast podczas tego sezonu będzie dosłowną królową zimy, ale nie srogą i wymagającą, tylko rozpieszczającą i rozgrzewającą. Promocyjne ceny gorącej czekolady i ogromnej filiżanki herbaty Mega Winter Tea rozgrzeją zmysł smaku, zaś lutowy festiwal orzechowy sprawi, że odtąd nie tylko święta będą nam przypominać, jak wielki smak zaklęty jest w małym orzechu. A w Święta delektować się będziecie naszymi tortami z bożonarodzeniowej kolekcji. Torty bezowe o smakach: Pomarańczowo-Migdałowy z musem truskawkowym, Śliwka w Czekoladzie z musem śliwkowym i Piernikowo-Makowy z musem truskawkowo-malinowym sprawią, ze Święta będą pyszne i lekkie.

Końcówka roku to także czas podsumowań, a mamy powody do świętowania. W 2018 roku zostaliśmy laureatem konkursu „Orły Cukiernictwa” i wygraliśmy festiwal Poznań Coffee Marathon, obydwa konkursy są dla nas tym bardziej ważne bo głosy w nich oddają Goście. Słodko dziękujemy.

Z kolei start nowego roku to czas targów ślubnych, które w Poznaniu mają bogatą historię i są największymi targami w tej branży w Polsce. Tam przedstawimy naszą ofertę Candy Barów i oczywiście piętrowych tortów weselnych.

Black Friday w Bezie będzie miał naprawdę czarny kolor, gdyż na ten czas na pierwszy plan wyjdą bezy czarne jak węgiel…kokosowy węgiel czyli palone łupiny kokosa, 100% natury ucieszy nie mniej niż specjalna promocja „3 w cenie 2”, to dopiero dowód, że „Black is a new Gold”.

Żeby uczcić karnawał zapraszamy na Bezowy Tydzień do Zakochania. W tygodniu kiedy wypadają Walentynki wnętrze Bezy zaczarujemy grą świateł tak by można się u nas poczuć niczym w bajce.

Zimowe królowanie zwieńczymy udziałem w kolejnej edycji Poznań Coffee Marathon tym razem w tematyce „Wycieczki”, a jeśli podróż w lutym to oczywiście na narty. Uwielbiamy Italię i dlatego nasze festiwalowe menu będzie bardzo włoskie i bardzo zimowe.

W lutym czeka nas tłusty…tydzień, bo chodź pączki u nas są jedynie w piątki to z okazji Tłustego Czwartku przypadającego na 28 luty, te pyszne krągłe słodkości będą u nas dostępne przez cały tydzień poprzedzający Tłusty Czwartek. Beza i pączek to najgorętsza para tego sezonu.

Jeśli ktoś jeszcze myśli, że zima to głęboki sen i spowolnienie, to radzimy odwiedzić naszą Cukiernię Bezową - my się w zimie rozkręcamy by…rozkwitnąć na wiosnę.